Bedava Hizmetlerimiz

Web Tasarım ücretimiz içinde aşağıdaki hizmetler de dahil olup extra bir ücret alınmayacaktır.

1- Ücretsiz Domain: ( com.tr dahil değildir)

2-Ücretsiz Hosting: Web sitenizin barınacağı alan. 1 yıl ücretsizdir.

3-Ücretsiz Logo Tasarımı: Firmanız için ücretsiz logo tasarımı yapıyoruz.

4-Bursa içi firmalara ücretsiz web site kullanma eğitimi

Bursa Web site tasarımında en güzel hizmetleri sizlerin istifadesine sunmaktayız.Bursa web site tasarım alanında hizmet veren firmamız sizlere mobil uyumlu web siteler tasarlamaktadır. Tasarımını yaptığımız web siteler mobil uyumlu ve yönetim panelli olarak hazırlanmıştır. Bursa web tasarım firmaları içinde en kaliteli hizmeti  vermek için çaba gösteriyoruz. Tasarımlarımız wordpress alt yapısıile hazırlanmaktadır. WordPress bugün 80  milyon web sitesi tarafından kullanılan bir açık kaynak kodlu yazılımdır.  Son derece esnek özelliklere sahip olan web site tasarım yapılmaktadır. Bursa ili nilüfer ilçesi beşevler semtinde faaliyet gösteren firmamıza bekleriz.Bursa web tasarım alanında sizlere mobil uygulama yazılım geliştirme hizmetleri de vermekteyiz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Logo tasarımı: Bedava logo tasarımı hizmeti verdiğimiz gibi ücretli tam profesyonel logo tasarımları da yapmaktayız. Alanında uzman grafiker ekibimiz sizlere en kaliteli logo örnekleri yapmaktadırlar.Logo tasarımında ücretsiz logo hizmetini de sunmaktayız. Ancak bu asla ücretini verdiğiniz logo tasarımı gibi olamamaktadır. Bursa web tasarım alanında en iyi hizmeti vermek için yukarıda saydığımız bedava hizmetlerle sektöre canlılık kazandırma hedefindeyiz. Bursa web tasarım alanında pek çok firma faaliyet göstermektedir. Bunun sayısı yüzlerce ifade edilebilir.

Bedava hizmetlerimizden hosting ise bir yıl boyunca devam etmektedir. Bir sonraki yıl ise makul bir fiyat üzerinden devam etmektedir.

Ayrıca ilk yıl domaini de sizin için almaktayız. Bu şekilde nasıl bir domaine sahip olunması gerekiyor ise sizlere bu alanda da danışmanlık yapmaktayız.

Domain alırken nelere dikkkat edilmesi gerekiyor ise sizleri doğru domain almaya yönlendiriyoruz.Bursa web tasarım hizmeti sunan Ajans Ay ile en kaliteli web sitelerine kurumsal kimlik çalışmalarına sahip olabilirsiniz. Web tasarım alanındaki hizmetlerimizle birlikte logo tasarım ve mobil uygulama alanında da en iyisini en ekonomik fiyatlara yapıyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0555 000 77 16
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön
    × WhatsApp