Marka ve Patent Tescil

Marka ve Patent Tescil işlemleriniz için en profesyonel hizmeti almak ister misiniz? Ajans Ay olarak sizlerin ihtiyacınız doğrultusunda profesyonel ve ekonomik marka tescil ve patent başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal kimlik oluşturmada en önemli faktörlerden biri olan Marka Tescil işlemlerinizi uzman ekip tarafından gerçekleştirilmesi son derece önem arzetmektedir. Bu açıdan sizlere marka oluşturmak adına en iyi hizmet veren personelimizle tanışmanızı öneriyoruz.

Marka ve Patent tescil işlemşlerinin aşamalarını en profesyonel bir şekilde  hallederek sizi gereksiz harcamalardan kurtaran profesyonel ekibimiz en kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Firmamızın Bursa Merkez olmak üzere Ankara ve Eskişehir’de şubeleri mevcuttur.  Marka tescil işlemlerinizin en ekonomik ve profesyonel hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Marka tescil firmaları içinde uzun zamandan beri hizmet veren firmamız sizlere en iyi ve en ekonomik marka tescil işlemlerinizi gerçekleştirecektir. Marka Tescil işlemleriniz için gerekli olan kurumsal hizmetlerden gerek marka adı oluşturma gerekse Marka logosu ve web sitesinin oluşturulması da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bu anlamda en iyi hizmeti verdiğimizi yaptığımız logo tasarım ve web tasarım referanslarından da göreceksiniz. Marka kimliğinizin oluşturulmasında yanlış başvuru yapıldığı taktirde gereksiz harcamalarla karşı karşıya gelme durumunda olacağınızı unutmamak adına bu işlemlerin uzman bir ekip tarafından gerçekleştirlmesi büyük önem arz etmektedir.

MARKA TESCİL BAŞVURUSU

Firmamız tarafından sizin için hem profesyonel hem de ekonomik hizmetler sunmatayız. Marka adı belirlemeden Marka logosu oluşturulmasına ve marka tescil başvurusu yaparak sizlerin kurumsal kimlik adına tüm aşamaları tek yerden yaptığımızı belirtmek isteriz.

0555 000 77 16
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön
    × WhatsApp