En İyi Web Tasarım Firmaları

En İyi Web Tasarım Firmaları içinde Bursa’da uzun zamandan beri hizmet vermekteyiz. Web tasarım yaparken sizlerin istediği bir web sitesine ulaşmanız için ekip olarak çalışmaktayız. Bursa web site tasarım firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermek için büyük çaba harcamaktayız.

Web sitesi hazırlarken aşağıdaki uygulamaları ve özellikleri gerçekleştirmekteyiz.bursa web tasarım

WEB TASARIM  AŞAMALARI

  • Domain seçimi: www. ile başlayan ve web sitenizin alan adını ifade eden domain seçiminde sizlere yardımcı oluyoruz. Arama motorlarında en önde çıkmak için arama kelimesi ile domainin uyumlu olması bir avantaj sağlamaktadır. Bu açıdan en isabetli alan adının seçiminde sizlere danışmanlık yapmaktayız.
  • Tema seçimi: sizin için en iyi temanın ne olduğuna sektörünüz açısından nasıl bir tema ile başarıya ulaşacağına dair fikirler vermekteyiz.
  • Hosting seçimi: Firmanızda kullanacağınız e mail sayısı ve ziyaretçi sayısı trafik açısından önemlidir. Bu açıdan en iyi hosting paketinin seçilmesi için size danışmalık yapmaktayız. Türkiye lokasyonlu hostingler kullanmaktayız.

Peki web sitelerinin özellikleri nelerdir?

  1. Mobil Uyumlu: Tüm web sitelerimiz mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Google aramalarında ön plana çıkmak için web sitenizin mobil uyumlu olması büyük önem arzetmektedir. Bu açıdan mobil uyumlu temaları web sitelerimizde kullanmaktayız.
  2. Yönetim panelli: Tüm web tasarımı yaptığımız internet siteleri yönetim panellidir. Yönetim panelimiz Türkçe olduğu gibi istediğiniz dilde de kullanma imkanına sahipsiniz. En İyi Web Tasarım Firmaları içinde yer almak için olmazsa olmaz özelliğimizdir.
  3. SEO uyumlu: Web sitelerimiz seo uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Bu noktada size düşen ise bol bol güncel benzersiz yazılar yayınlamak. Peki bu yazıları nasıl yayınlayacaksınız?
  4. Bu aşamada sizlere panel yönetinmi ve yazı ekleme konusunda eğitim vermekteyiz.
  5. Ömür boyu lisanslı: E-Ticaret yazılımlarımız ise ömür boyu lisanslı olarak hazırlanmaktadır. Kullanımı kolay ve seo açısından son derece gelişmiş eticaret yazılımımızı kullanmak sizin için çok kolay olacaktır.

 

Bursa web tasarım ajansı olarak eğer logonuz yok ise  size güzel bir logo da hazırlayabiliriz. Web sitenizin çok fazla ziyaretçi tarafından yoğun trafik almanız için ise reklam bölümümüz hizmetinizde.

Google adword yeni adıyla ADS ile küçük bütçelerle en iyi sonucu elde etmeniz için çalışmaktayız.

Web Tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
0555 000 77 16
× Destek