E-Ticaret Sitesi Kurulum

E-Ticaret dünya çapında internet ağı ortamında yapılan alış veriş bir diğer deyişle ticarettir. Klasik ticaretten farkı Pazar alanınızın bütün dünya olması.  Elektronik Ticaret yani kısa adıyla E Ticaret anlamsal olarak ele alındığında internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanır.

Kuşkusuz her iki ifadede aynı anlamı taşıyan farklı tanımlardır. Günümüzde ticaret bambaşka bir şekle bürünmüş artık bütün dünya dev bir Pazar alanı haline gelmiş insanlar evlerinden ofislerinden çıkmadan alışveriş yapabilecek duruma gelmiştir. Elbette bu durum ürün yada hizmet satışı yapan firmalarıda etkilemiştir.

eticaret

Teknolojik yeniliklere kapısı açık olan firmalar internette bir e-ticaret sitesiyle hemen yer edinmiş dolayısıyla satış ve karlılık oranının artmasına bizzat şahitlik eder olmuştur. Bursa E Ticaret Sitesi alanında Ajans Ay olarak bizlerde size bu hizmeti hem ekonomik hemde son teknolojiyi barındırır şekilde sunuyor sürekli teknik desteğimizle yanınızda yer alıyoruz. Hali hazırda bir işletmeniz var ve ürün yada hizmet satışı yapıyorsanız size E Ticarete giriş yapmayı teklif ediyoruz.

E-Ticaretin Faydaları ‘nı Anlatalım

 • İnternet üzerinden müşterilerinize gerek bilgi gerek ürün ve hizmetlerinizi sunabileceğiniz 7/24 açık bir şubeniz olur.
 • Bütün işlemler elektronik ortamda gerçekleştiği için zaman ve mekan sorunu yaşamazsınız.
 • E ticaret siteniz oldukça düşük bir bütçeyle oluşturulup size yüksek satış karı getirebilir.
 • Stok ve sayım sorunu yaşamazsınız. Zira artık tüm ürünleriniz elektronik ortamda kayıt altındadır.
 • Müşterilerinize evlerininin konforunda satın alma lüksü sunarsınız.
 • Çok büyük bir ofis yada depoya ihtiyacınız yoktur. Binlerce ürünü yerleştirip satış yapabilirsiniz.
 • Daha geniş kitlelere ulaşır daha yüksek satış grafiği yakalayabilirsiniz.

Bütün bu maddeler kuşkusuz e-ticaret sisteminin sadece belli başlı faydaları. Elektronik ortamda satış işlemlerini başlattığınız andan itibaren daha birçok faydasını bizzat yaşayarak göreceksiniz.

Sizleri bir kahvemizi içmek ve e ticaret projenizi konuşmak üzere ofisimize bekliyoruz.

0555 000 77 16
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Dön
  × WhatsApp