Bursa Web Tasarım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bursa Web Tasarım alanında büyük bir açığı kapatmak amacıyla sunduğumuz hizmetlere kalitemizi entegre ediyor, sürekli olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kuşkusuz müşteri memnuniyeti bir firma için çok önemli bir kıstas ve biz bu kıstasa özel dikkat sarfediyoruz.

Bu bağlamda Bursa Web Tasarım alanında sizinle çalışmaya başladıktan sonra öncelikle size tam istediğiniz özelliklerdeki web sitenizi istediğiniz özelliklerde sunuyoruz. İşte kilit nokta burada başlıyor. Artık işimiz bitti demiyor her bir müşterimize Ajans Ay ailesinin bir bireyi gözüyle bakıyoruz. Bu şu demek. Size sitenizi teslim ettikten sonraki zamanlarda teknik destek ve yardımlarımızla sürekli yanınızda yer alıyoruz.

Bursa Web Tasarım alanında bizden hizmet almak istediğiniz takdirde bilmenizi isteriz ki sizlere bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz bir çağrı bırakın sizi arayalım gelip ofisinizde ziyaret edelim. Sizi dinleyip ne tür özelliklerde web sitesi istiyorsanız ona göre bir yol haritası çıkarıp kısa süre içerisinde istediğiniz özelliklerdeki web sitenizi anahtar teslim olarak size sunalım. Veya dilerseniz ofisimizi ziyaret edin. Siz kahvenizi yudumlayıp isteklerinizi anlatırken biz sizi dikkatle dinleyip notlarımızı alalım ve planladığımız zaman içinde web sitenizi size teslim edelim.

Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunmak İçin En iyisini Yapıyoruz.

  • MOBİL UYUMLU:Yaptığımız tüm web sitelerinin mobil uyumlu olması büyük önem taşımaktadır. çünkü aramalarda öne çıkmak istiyorsanız sitenizin mobil uyumlu olması çok önemlidir.
  • YÖNETİM PANELLİ:Bütün yaptığımız internet siteleri yönetim panellidir. Yönetim paneli olmayan hiç bir web sitesi yapmıyoruz.
  • SSL SERTİFİKALI: Ücretsiz ssl sertifika destekli hostingimizde kısa bir süre içinde ücretsiz ssl sertifikasını aktif ediyoruz.
  • TEKNİK TESTEK: Bizi istediğiniz ana arayabilirsiniz. En iyi teknik hizmeti vermek için yoğun çaba harcamaktayız.
  • ÜCRETSİZ DOMAİN: İlk yıl domain ücretini almıyoruz. Ya da toplam fiyattan düşüyoruz. Domainin sizin üzerinize olması kesinlikle tercihimizidir. Biz alsak bile hemen transfer kodunu vermekteyiz.
  • ÜCRETSİZ HOSTİNG: İlk yıl yine ücretsiz hosting hizmetimiz ile en kaliteli sunucuları kullanmaktayız.
  • ÖMÜR BOYU LİSANS: Eğer E-Ticaret sitesi kurulmasını istiyorsanız o zaman sizlere ömür boyu lisanslı yazılımımızı kurmaktayız.Hemen bizimle iletişime geçerek siz de profesyonel bir web sitesine sahip olun.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 

 

0555 000 77 16
× Destek