Bursa Sosyal Medya Yönetimi 600₺

Sosyal Medya Yönetiminde Bursa Nilüfer İlçesi Beşevler Semtindeki ofisimize sizleri bekleriz. Sizin için firmanızın sosyal medya hesaplarını oluşturalım sosyal medya yönetimini gerçekleştirelim. Yıllardan beri sosyal medya konusunda uzman ekibimiz ile çalışmanın rahatlığını yaşayın. Kesinlikle memnun kalacağınız bir iş disiplini içerisinde sizler için en iyi olanı  en iyi paylaşımları en güncel olaylarda  tebriklerde önemli günlerde bayramlarda firmanızın kuruluş yıl dönümünde  özel olarak hazırladığımız sosyal medya içerikleri ile en güzel y paylaşımları sizin için yapalım.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Bursa Sosyal Medya Ajansı

Ajansımız sizler için Sosyal medyadaki tüm takip ve paylaşımları uzman bir şekilde yapmaktadır.

Facebook ,Twitter,İnstagram ve Youtube başta olmak üzere Blogger ve Pinterest gibi sosyal medya paylaşım sayfalarınızı oluşturup kurumsal kimliğinizi ön planda tutalım.

Ayrıca bu platformlarda firmanızın reklam bannerını hazırlayalım. En etkili en iyi geri dönüşler almanız için sizlere en iyi sosyal medya danışmanlığı hizmeti verelim.

Sosyal Medya Yönetimi  Uzmanlık işidir. Bu anlamda hem ekonomik hem de profesyonel bir hizmet almak için en isabetli tercihleri sizin için yapalım. Geri dönüş itibariyle en etkili reklam kampanyalarını sizin için hazırlıyoruz. Hemen bizi arayarak en iyi sosyal medya kampanyalarını sizin için gerçekleştirelim.  Firmamız için önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu anlamda en iyi grafik tasarımlarıyla hazırlanmış olan  sosyal medya paylaşımlarını sizin için  hazırlıyoruz. Siz işinize odaklanırken biz de sizin için en iyi paylaşımları gerçekleştirelim. Firmanızın talepleri ve bütçesi doğrultusunda en iyi reklam kampanyalarını ve sosyal medya yönetimini gerçekleştirelim. Bursa sosyal medya ajansı olarak  facebook, instagram reklam kampanyanızı yönetelim.  Sosyal medyada Başarının en büyük önceliği içeriğin kalitesidir. Bu kaliteli içerikler de iyi bir grafik tasarımıyla ortaya konmaktadır. Bursa Sosyal Medya Yönetim Ajansımız alanında uzman sosyal medya ve dijital  reklam ekibiyle en iyi sonuçları sizlere sunmaktadır.

Hemen bizimle iletişime geçerek siz de firmanızın kurumsal yüzünü sosyal medyaya taşıyın.  Özel günlerde özel tasarımlarla firmanızın sosyal medyada da rakiplerinizden bir adım önde olmasını isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Bursa'da Sosyal Medya Yönetimi Bizim İşimiz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 SOSYAL MEDYA PAKETLERİ

Her bütçeye göre Sosyal medya içeriklerinizi biz hazırlayalım. Markanızı uzman bir kadro yönetsin.

MİNİ PAKET: Bize göndereceğiniz resim ve videolar üzerinde grafik çalışması yaparak paylaşıma hazır hale getirmekteyiz.belirlenen konsept üzerine bize göndereceğiniz resim ve videolar ile sloganlarınızı güzel bir grafik ve video çalışması ile hazırlayıp size göndermekteyiz. Siz de kullanıcı adı ve şifrenizle istediğiniz sosyal medya platformunda bu içerikleri belli aralıklarla yapıp markanıza değer katmış olacaksınız.

MEDIUM PAKET: Mini pakete ek olarak paylaşımların bizim tarafımızca yapılmasını isterseniz kullanıcı adı ve şifrelerinizi gönderdiğinizde sizin yerinize paylaşımları biz yapıyoruz.

LARGE PAKET:Sosyal medya yönetiminde esas olan aylık olarak içerik konsepti belirleyip  aylık bazda paylaşılacak resim ve videoların ajans tarafından yapılmasıdır. Biz bunu sizin için yapmaktayız. İstediğiniz konsepte uygun içerikler üretip firmanızı ziyaret ederek fotoğraf çekimi ve video çekimi de yapmaktayız. Aylık bazda raporlar hazırlamaktayız. Bu anlamda aylık bir bütçe çalışması ile güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Paylaşımlar tarafımızca yapılmaktadır.

Grafik Desteği
600₺
Mini
 • Paylaşım Şablonu
 • 16 Grafik Çalışması
 • 4 Video Çalışması
 • --
 • --
 • --
Production Desteği
2000₺
Large
 • Paylaşım Şablonu
 • 16 Grafik Çalışması
 • 4 Video Çalışması
 • Paylaşım Yapılması
 • Production Desteği
 • 2 Adet Özel Gün Paylaşımı
0555 000 77 16
× Destek