Bursa Kurumsal E-Posta E-Mail Kurulum Hizmeti

Bursa Kurumsal E-Posta  diğer adıyla E-Mail Kurulum Hizmeti vermekteyiz. Web siteniz olmadığı halde kurumsal e-mail mi kullanmak istiyorsunuz. Böyle bir şey mümkün mü? sorularınıza cevap vermek istiyoruz. Ajans Ay olarak yıllardan beri Bursa'da web tasarım hizmeti sunmaktayız. Web tasarım hizmetinin yanında logo tasarım ve seo çalışmaları ile sosyal medya yönetimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda Google ,facebook ve Instagram sosyal medya reklamlarınızı da dijital ortamda yapmaktayız. Kurmuş olduğumuz pek çok web sitesi için ssl sertifikası kurulumu ile kurumsal e posta kurulumları için hizmet vermekteyiz.

KURUMSAL E-POSTA HİZMETİ ALMAK İÇİN HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Kurumsal bir firmanız mı var? Ya da yeni kurulmuş ve henüz internet siteniz mi yok. İsterseniz internet sitesi kurulumu gerçekleştirelim isterseniz web sitesi kurulmadan sadece sizin için bir kurumsal e-mail servisi açalım. Siz nasıl isterseniz onu yapalım. Yıllardan beri Bursa'da pek çok kurumsal firmaya yapmış olduğumuz web siteleri için kurduğumuz e-posta trafiği gayet sağlıklı bir şekilde hizmet vermektedir. Web sitesi ile ilgili yaptığımız bu başarılı çalışmalarla birlikte sadece e mail hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için de bu hizmeti vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek sizin de kurumsal bir ya da birden çok e-mail hesabınız olsun. E-mail hesaplarınızı Outlook kurulumunu yaparak kullanabileceğiniz gibi  cep telefonunuza da kurarak mobil e-posta servisimizden yararlanabilirsiniz. Bursa kurumsal E-Mail hesabı açma hizmeti için hemen bizimle iletişime geçiniz. En kısa sürede sizin için bu ihtiyacınızı görelim.

Bursa Kurumsal E-Posta E-Mail Kurulum Hizmeti için hemen bizimle aşağıdaki telefon numarasından iletişime geçiniz.  Sizin için Türkiye'nin en hızlı en kurumsal sunucularını e-mail hizmetine açalım. Kesinlikle müşteri menuniyeti ön planda tutulacağından emin olabilirsiniz. Web siteniz olmadan da kurumsal anlamda hizmet veren bir e-posta hesabına sahip olabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta Kurulum Hizmeti Fiyatları

 

Kurumsal E-Mail Kurulumu

Kurumsal E-Posta
199 TL
Plan1
  • Domain Ücreti Hariç
  • 250 Mb Alan
  • 1 Kurumsal E-Mail
Kurumsal E-Posta
349 TL
Plan 3
  • Domain Ücreti Hariç
  • 1 GB Alan
  • 8 Kurumsal E-Mail Hesabı
Kurumsal E-Posta
500 TL
Plan 4
  • Domain Ücreti Hariç
  • 2 GB Alan
  • 15 Kurumsal E-Mail Hesabı
0555 000 77 16
× Destek