Google Reklamları

GOOGLE REKLAMLARI NİLÜFER WESTPOINT OFİSİMİZDE

 

Bursa Google Reklamlarıyla yeni müşteriler bulmak için tam yerindesiniz. İnternete reklam vermek için Google Adwords reklamları büyük geri dönüş sağlamaktadır. Yeni Adı Google Ads ile firmanızı internette tanıtılması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.  İnternette Google’a reklam mı vermek istiyorsunuz? Bu konuda sizlere yardımcı olmak için hazırız. Biz  Bursa firmasıyız.Bursa firması olarak siz değerli Bursa Firmalarına internet reklam hizmeti sunmaktayız. Google da yerinizi almanız için  google adword reklam yayınlama hizmeti hakkında en düşük maliyetli en isabetli reklam kampanyalarını düzenliyoruz. Peki işe nereden başlamalıyız. Bunun için öncelikle firmanız hakkında ve hedefleriniz hakkında açıklamalar ve bilgilendirmede bulunmanızı istemekteyiz. Bursa Google Reklamları için bizi arayın.

 

 

NEREDEYİZ?

Bursa Google Reklam Ajansı Üçevler Mahallesi İzmiryolu Caddesi Küçük Sanayi İstasyonu Westpoint İş Merkezi D Blok 11. Kat 273 No’lu ofiste hizmet vermektedir.  Her zaman gelin görüşelim bir kahvemizi için. Özellikle yeni kurulmuş ve ilk kez Google’a reklam vermek internette reklam yayınlamak  isteyen siz değerli Bursalı firma sahiplerine Google reklamlarının nasıl çalıştığı konusunda bilgiler vererek sohbet edelim.

Bugün Bursa’da çalıştığımız pek çok firma sahibi  Google reklamlarından son derece memnun kalmaktadır. Firmamız olarak  işletmeniz adına oluşturduğumuz reklam kampanyası ile reklamların hangi lokasyonda yayınlanmasını isterseniz reklamlarınız sadece o bölgede yayınlanacak şekilde düzenlenmektedir.

Daha bitmedi. Ayrıca Google  reklamlarınızın hangi günlerde ve hangi saatler arasında yayınlanacağı gibi temel bilgiler almakla birlikte en önemli konuya geçiyoruz.

Anahtar kelimeler son derece önemlidir.Firmanız hangi kelimelerde aranmasını öne çıkmasını istiyorsunuz? sorusu son derece büyük öneme sahiptir.  Bunun hazırlığı olarak   web sitenizin içeriği ile sektör içinde var olan rekabet analizi yapmaktayız. Ayrıca   reklam tıklamalarının en üst düzeyde ve maliyeti en az olacak şekilde en üst sıralarda çıkması için düzenlemeler yapılmaktadır.  Bursada internette  Google a reklam vermek için İstanbul ya da Ankara firmalarıyla internet üzerinden görüşme imkanı var iken Bursa’daki ofisimizde sizlerle görüşebiliriz. Bunun için her zaman müşteri  destek  hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

Web siteniz yok ise size hemen çok güzel bir web sitesi tasarımı yapalım. Mevcut web sitenizde sizinle hemen iletişime geçmelerini sağlayacak özelliklerin neler olduğunu tespit edip sitenizde revizyon yapılmasını sağlayalım.

Bursa’da Google reklamları için hemen bizi arayın.

 

0555 000 77 16
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön
    × WhatsApp