Google Haritalarına Kayıt

İşletmenizi Google haritalarda göstermek mi? istiyorsunuz. Sizin için bu işi hemen bir günde hallediyoruz. Hiç bir sorun yaşanmadan işletmenizi Google haritalarda yönetebilirsiniz.

sizin adınıza bir Google hesabı açıp ya da var olan gmail hesabınız üzerinden benim işletmem e kaydınızı yapıyoruz. Yönetim tamamen size ait olup şifreleri size teslim ediyoruz.

 • Google Haritalara  işletmenizi ekliyoruz.
 • Google haritalar’daki hatalı konumlarınızı temizliyoruz
 • Tüm şifreleri size veriyoruz.

Google Haritalar’da Bulunur Olmak İçin Bizi Arayın!

Sizlerden istediklerimiz:

Google Haritalarda İşletmenizin Hangi Adla gözükmesini istediğiniz

İşletmenizin Tam adresi

Telefon numaranız

Varsa işletmenizin logosu

İşletmenize ve  hizmetlerinize ait fotoğraflar.

Bunları sizden aldıktan sonra aynı gün içinde google haritalarda yerinizi almaya başlıyorsunuz.

Google Haritalarda Hemen  Onay Fırsatını Kaçırmayın.

Google Haritalara eklenmesi normalde ücretsiz bir işlemdir. Ancak bazen adrese gelecek postada yaşanan aksaklıklardan dolayı  işletmenizi haritalarda konumlandıramayabilirsiniz.  Bu işlemi sizin için tek sefere mahsus olmak üzere 500₺  karşılığında yapmaktayız. Hemen bizimle iletişime geçin ve aynı gün içinde işletmeniz Google haritalarda gözükmeye başlasın. Google harita hizmeti benim işletmem servisi üzerinden yapılmaktadır. Bursa Ajans hizmeti veren firmamızı arayarak hemen işletmenizi Google haritalara ekleyelim. Bursa Google Harita ekleme harita kayıt işlemlerini sizin için ajansımız yapmakta ve şifrelerini size vererek sizin adınıza sizin telefon numaranız üzerinden bu hizmete ulaşma imkanı sağlamaktadır. Google benim işletmem hesabını sizin için biz oluşturuyoruz. Bize firma bilgilerini verdikten sonra gün içinde google harita hizmetinden yararlanma imkanına kavuşmaktasınız. Hemen bizi arayın ve firmanızı Google  arama sonuçlarında ön sayfalar çıkarın. Google Harita hizmetinin yanında ajansımızda logo tasarım ,web tasarım ve Google reklamlarına kayıt işlemleri de yapılmaktadır. Yıllardan beri Bursa Nilüfer semtinde hizmet veren firmamıza gelerek  size sunacağımız hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Google harita eklemesinde beklememek zaman kaybetmemek için işi uzmanına bırakın. En hızlı google harita kayıt işlemlerini zahmetsizce beklemeden hemen sizin adınıza yapalım.  Google haritalarda yer almak istiyorsanız Bursa firmaları içinde harita konumunuza da reklam verme imkanına sahipsiniz. bu şekilde haritanız ön plana çıkmakta ve daha çok telefon alabilmektesiniz.

0555 000 77 16
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Dön
  × WhatsApp